CrefoCert STABILUS

Sertifikatas CrefoCert STABILUS – tai oficialus UAB „Creditreform Lietuva“ patvirtinimas, kad jį gavusi  bendrovė tikrai išsiskiria stabilumu, t.y., vienerius metus ir daugiau jos mokumo rizika  nepertraukiamai išlieka maža (1-4 rizikos klasių ribose) ir nėra kitų grėsmių įmonei.Sertifikato suteikimo metodika sukurta, remiantis nuo 1879 m. veikiančio kreditingumo vertinimo kompanijų susivienijimo „verband der Vereine Creditreform“ patirtimi. Creditreform reitingavimo instrumentai pripažinti Europos centrinio banko!

Kaip skelbia ww.creditreform.lt – turėdami sertifikatą jūs priklausysite nedidelei ypač stabilių Lietuvos kompanijų grupei. Tai jūsų išskirtinumas, kurį turėtumėte panaudoti derybose su partneriais ar pardavimuose.

Dvi savaitės liūdesio

Gilaus netekties liudesio prislėgti, niūrūs ir nelaimingi vyrų veidai. Mus apleido turėtoji vienintelė administracijos moteris Asta. Palikom našlaičiai be moteriškos šilumos ir jautraus kasdienio rupesčio. Bet nėra to blogo kas neišeitu į gerą. Truko dvi savaitės  ir radom GERIAUSIĄ. Nušvito vyriškas kolektyvas kaip pievos per Devintinių atlaidus, suskambo kaip varpas Kurlinkaus balsas, ir ne tik Jo 🙂

Birių krovinių vežimas

2017 metus pradėjom pasiūlydami naujas paslaugas – birių krovinių vežimas. Gražuolis dviejų tiltų savivartis DAF išvažiavo plušėti ir parvežti mums naujų plėtros galimybių. Dėl automobilio gerų rodiklių lyginant funkcionalumą ir išlaikymo kaštus, kolegos ir partneriai teikia solidžius komercinius pasiūlymus šio turto perleidimui. Mūsų Zigmas šaukia NEPARDUODAM !!!!!!   Mes visad išliekam atviri rimtiems ir dalykiškiems Jūsų pasiūlymams.